Hem - Ledningsgrupp i Sverige

Ledningsgrupp i Sverige

Ledningsgrupp i Sverige

Lead text: 
Kontakta Ledningsgruppen i Sverige.

Lars Gullikson
Chief Operating Officer Sweden
+46 10 450 70 03
lars.gullikson@brandfactory.se

Marie Sellgren – HR Manager – Brand Factory

Marie Sellgren
HR Manager
+46 10 451 00 11
marie.sellgren@brandfactory.se

Per Steen    

Per Steen
Project Manager
+46 10 450 70 05
per.steen@brandfactory.se

Johan Höckert Production Manager

Johan Höckert
Production Manager
+46 702 17 28 09

johan.hockert@brandfactory.se

Marcus Kåtorp – Business Area Manager Industrial – Brand Factory

Marcus Kåtorp
Manager Business Area Industrial
+46 702 29 11 48
marcus.katorp@brandfactory.se
 

Olof Björn – Sales Director – Brand Factory

Olof Björn
Sales & Marketing Director
+46 10 450 70 20
olof.bjorn@brandfactory.se

  Staffan Bergholm
Quality & Environmental Manager (interim)
+46 765 25 82 21
staffan.bergholm@brandfactory.se
 
 

Annika Lukasson
Finance Manager
+46 10 450 96 48
annika.lukasson@brandfactory.se

 

 

Fredrik Sandell
CIO Sverige och Norge
+46 10 450 70 09
fredrik.sandell@brandfactory.se