Hem - Om oss - Koncernledning

Koncernledning

Koncernledning

Lead text: 
Ineko och Brand Factorys koncernledning

annicaa.jpg


Media Folder: 

Annica Axelsson
CEO
+46104507040
annica.axelsson@brandfactory.se

Sophia Hemstad – CFO – Brand Factory

Sophia Hemstad
CFO
+46 10 450 70 02
sophia.hemstad@brandfactory.se

kimmo-laaksonen-2.jpg


Media Folder: 

Kimmo Laaksonen
Managing Director Brand Factory Finland
+358 10 344 22 00
kimmo.laaksonen@brandfactory.fi

Arne Moen – Managing Director Norway – Brand Factory

Arne Moen
Managing Director Brand Factory Norway
+47 930 30 921
arne.moen@brandfactory.se

joakim-bergman-2.jpg


Media Folder: 

Joakim Bergman 
Managing Director Sweden
+46 10-212 22 99
joakim.bergman@ineko.se

Jarkko Laine – MD Kariplast, Finland

Jarkko Laine
Managing Director Kariplast, Finland
+358 405373047
jarkko.laine@kariplast.fi

rene-h-farve.jpg


Media Folder: 
René Rafn Hansen
MD Brand Factory Denmark
+45 4492 1277
rrh@vangsgaard.dk